Darované auto od Moneta Money Bank

Články

kategorie

25. 3. 2023

datum publikace

Doležal Tomáš

autor článku

0

minut čtení

Škola získala nové auto pro potřeby školy od Monety Money Banky.

V pondělí 23. 1. 2023 předala paní ředitelka Ivana Kováčová auto k užívání na odloučené pracoviště v Sušici. Auto bude sloužit k přepravě žáků, dovozu obědů a na školní výlety.

Přejeme hodně šťastných kilometrů

Nejnovější články

Načítání příspěvků...